• טרי
סילון חדש צ 'אקרה חרוזים צמיד ראקהי אבני חן צ' אקרה איזון ידידות אהבת מתנה משלוח חוברת קריסטל טיפול תמונה הוא רק התייחסות.

סילון חדש צ 'אקרה חרוזים צמיד ראקהי אבני חן צ' אקרה איזון ידידות אהבת מתנה משלוח חוברת קריסטל טיפול תמונה הוא רק התייחסות.

Buyers rating:
ILS 58.70

של הסחורה

מיובא. ג 'ט צ' אקרה חרוזים צמיד ראקי אורך 33-36 ס מ כ. מתאים לכל פרק כף היד. מתנה הטובה ביותר עבור אחים אחיות החבר חברה ראקהי ידידות להקת חגורת צ ' אקרה צמיד אנרגיה צמיד אהבת מליטה יחסים עסקי הצלחה שלום התקדמות כוח שגשוג חיובי אנרגיה רוחני התעוררות טוב מזל הפגת מתחים. שים לב כי מאז כל הפריטים שלנו הם בעבודת יד יש תמיד קיים קטין סטיות גודל, צבע ונראה. עם זאת, תכונות ריפוי תכונות מטפיזיות מצוינות. צ ' אקרה (סנסקריט - גלגל) הוא מרכז אנרגיה של הגוף המארגן תהליכי חיים מסוימים ברמה הפיזית, הנפשית והרגשית. רומאים רואים בצ ' אקרה גלגל מסתובב רב צבעוני. הצ ' אקרות הן מרכזי אנרגיה בגוף. צ 'אקרה היא מילה בסנסקריט שמשמעותה "גלגל". צ ' אקרה היא כמו מערבולת : גלגל אנרגיה מסתובב כל הזמן. מערבולות אלה מחברות את הגופים העדינים ומשמשות כמתמרים לאנרגיית כוח החיים. הצ ' אקרות מפיצות את כוח החיים דרך הגופים הפיזיים והעדינים. הם המקור לאנרגיה פיזית, רגשית, נפשית ורוחנית. כל צ ' אקרה קשורה לצבעים וקריסטלים ספציפיים ושולטת בהיבטים שונים של רגש והתנהגות אנושיים. שימוש באבני חן עם הצ ' אקרות יכול להיות בעל אפקט ריפוי נהדר. אבני חן מופקות תחילה באופן מסורתי מחופי הים ומתאוששות הזקוקות למומחה באוצרות קרקע. האבנים מסודרות לפי סוג, גודל, ואולי שימוש עתידי במטרה ניכרת. יש אבני חן כי הם מעובדים על הקשיים המסוימים שלהם כי הסיבה מראש כדי דיוק כלים. מותג : סילון בינלאומי שם מוצר : סילון צ 'אקרת חרוזים ראקהי צמיד מטרה : כאשר שלנו הצ' אקרות חסומות, או לא באיזון, את משלוח זרימה של אנרגיה הוא הפריע, מוביל פיזי, רגשי, נפשי או רוחני אי נוחות. גבישים עוזרים לנו לבטל את החסימה ולהפעיל אותם. תיאור : הטוב ביותר עבור ריפוי, צ ' אקרה איזון, אנרגיה חיובית, מדיטציה, שינה עמוקה, מתנה ועוד רבים יישומים. נותן תחושה גדולה של התעוררות רוחנית, שלום נפשי, אופק נפשי, קסום, אלוהי הם יכולים לשמש בשיטות רבות ושונות של ריפוי. הם יכולים לשמש כדי לרפא את כל הגוף או ההילה, או שהם יכולים לשמש על אזור מסוים של הגוף, או על צ ' אקרה מסוימת. מסיר את כל האנרגיה הרעה, כוחות הרשע, השליליות, הבחירה הלא נכונה. המתאים ביותר לבריאות, עושר, התקדמות, שגשוג, מליטה משפחתית, מערכת יחסים לאורך זמן. הפגת מתחים, טיפול קריסטל, מזל טוב, מזל, הערכה עצמית. כדי לתכנת גביש לשימוש ספציפי או עם אנרגיות ספציפיות, שב בשקט הרחק מהסחות דעת או מכשירים חשמליים חזקים ואנרגיות חיצוניות, ואז החזק את הגביש לפניך, נקה את דעתך והתמקד באבן. תן לקריסטל ניקוי עם אור לבן כמוסבר לעיל. התרכז באנרגיה הספציפית שאתה רוצה לתכנת איתה את הקריסטל ,ו 'העביר' את האנרגיות והמחשבות ממוחך ישירות לאבן. יתרונות משפר; ויזואליזציה מודעות, אינטואיציה, יכולות נפשיות. משפר מצבי רוח מאושרים מאוד מורגש. ישויות שליליות של נקה מסייע להגיע רטט גבוה יותר של אנרגיות מסייע לטהר את הצ ' אקרה של. כל העתקה אסורה. כל הפרה באותו קשר עלולה להוביל להשעיית חשבון בתמונה היא רק התייחסות.

מאפיינים בסיסיים

הם גם קונים עם המוצר הזה.